Hakkımızda

Hakkımızda

Background Image

Vizyon ve Misyon

GEMTA

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Divider Image

Vizyon, Dinamik ve arayış içinde ekibiyle, kendini sürekli yenileyen, geliştiren bir GEMTA.

Misyon, Gerçekleştirilen tüm teknolojik faaliyetleri, güncel bilimsel gelişmelerin ışığında, sürekli geliştirerek, “en iyiyi” arayan yolda daima en önde ilerleyen bir kurum olmak.

GEMTA, güç elektroniği, uçak ikaz sistemleri ve kişisel ses sistemleri temel alanlarında faaliyet gösteren ve bu alanlarda ilklerin ve yeniliklerin sahibi bir teknoloji firmasıdır.

1984 yılında kurulan GEMTA, Türkiye’de ilk “redresör” üretimini yapmış ve günümüze kadar olan süreçte ülkemizin enerji alanındaki en kritik kurumu olan TEİAŞ’ın en önemli redresör tedarikçisi olmuştur.

2002 yılında, uçak ikaz sistemleri teknolojileri üretmeye başlayan GEMTA, bu alanda uluslararası sertifikaya sahip sayılı firmalar arasında olarak yurtiçi ve yurtdışı birçok projeyi başarıyla tamamlamış, bu alanda dünyada tanınan bir marka olmuştur.

2019 yılında, eşsiz kişisel ses sistemleri teknolojisini gerçekleştiren, Türkiye’de ilk ve tek, dünyada ise az sayıdaki firmalar arasında yerini almış, geliştirildiği patentli teknolojisi ile bu alanda da iddiasını başarıyla ortaya koymuştur.

GEMTA’nın bu gün ulaştığı yenilikçi ürün gamı ve yıllık yüksek bazda üretim kapasitesinin altında, Araştırma-Geliştirme (Ar-Ge) ve bilimsel çalışmalara verdiği önem yatmaktadır.

GEMTA ISO 9001-2015 standartları altında üretim ve Ar-Ge çalışmaları ile kendi teknolojisini üreten sektöründeki nadir Türk Firmalarından biridir. Aynı zaman da Türkiye ve Yurtdışındaki IEC standartlarını da takip ederek, ürünlerini sertifikalandırmış ve sürekli olarak geliştirmiştir.

TANITIM

TANITIM VİDEOSU

Tanıtım Videomuzu İzlediniz Mi ?

Divider Image

GEMTA ,Uluslararası SGS-ISO 9001:2015 standartlarına uygun olarak üretim ve AR-GE faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Ayrıca ürünlerimiz Yerli Üretim, TSE, ICAO gibi belgelere de sahip olup, CE şartlarına da uygunluğunu beyan etmekteyiz.


DAHA FAZLA PROJE

Tüm Projelerimize Göz Atmak İster Misiniz?